רוצים לשמור את כל המתוק לעצמכם? סדנת השוקולד הזוגית שלנו היא הפתרון. אתם מאוהבים. אתם מתוקים. אתם מפתים… אבל כשתדעו לאפות שוקולד… זה כבר סיפור אחר…

סדנת שוקולד זוגית מתאימה לכל הזוגות שאוהבים שוקולד מכל הלב. בואו להתנסות בהכנת שוקולד מתוק מתוק!

כאן בפיתוי מתוק, אנחנו מלמדים להכין את כל סוגי השוקולד שניתן להעלות על הדעת: בונבונים, פרלינים, עוגיות, שוקולדים מוכרים כמו פררו רושה וקינדר, עוגות ועוד.

מה שאנחנו באמת אוהבים לעשות, הוא ללמד להכין שוקולדים ייחודיים, שמותאמים לטעמים האישיים שלכם: שוקולדים עם קרמל, עם נוגט, עם מלח! אולי אפילו קצת חריף… בסוף סדנת שוקולד זוגית אתם תצאו עם מארז מהודר, שמכיל את כל השוקולדים המדהימים שהכנתם בעצמכם! המארז יכיל ספר מתכונים, שיסייע לכם לשחזר ולהכין את כל השוקולדים הטעמים יחד בבית.


מערך הסדנא

סדנת שוקולד זוגית היא שלוש שעות של שמחה, צחוק והרבה מאוד מתוק. תתלכלכו ותצחקו ביחד, בזמן שאתם לומדים להכין את כל המטעמים שאהבתם עוד מאז היותכם ילדים. למדו את המתכונים, שעמם תפנקו את המשפחה, את החברים ואת הילדים בימי הולדת ואירועים.

סדנת שוקולד של פיתוי מתוק מלווה בהרבה מוזיקה והרבה כיף וחיים, בדיוק כמו השוקולד עצמו.


אמצו את הקקאו אל חייכם

מאז ומעולם משמיצים את השוקולד כרכיב שאינו בריא עבורנו, אך האמת היא שקקאו טומן בחובו נוגדי חמצון עוצמתיים ותכונות בריאותיות חיוביות רבות. כאן בפיתוי מתוק, אנו מדריכים כיצד להכין שוקולדים בריאים, המבוססים על רכיבים טבעיים לחלוטין ונוחים להכנה. בזכות המתכונים הללו, אתם תוכלו להתפנק על שוקולדים בטעמים חלומיים, ללא דאגה לרכיבים מעובדים או לשומנים לא בריאים.


איפה אנחנו?

סדנת שוקולד זוגית מבית פיתוי מתוק מככבת בבאר שבע, תל אביב, חיפה וצפת. אנחנו גם נשמח להגיע אליכם.

בואו לחוות עמנו רגעים מתוקים – סדנת שוקולד זוגית בפיתוי מתוק.